Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dimar |
| Диаметр | 6 мм |
| Общая длина | 70 мм |
| Назначение | По дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2014377 |
| Довжина різу (h) | 43 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Робоча довжина | 43 мм |
| Тип | Фреза |
| Тип свердла | Спиральное |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 667 ₴





