Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Диаметр | 3 мм |
| Общая длина | 57.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 31003022 |
| Длина хвостовика | 25 мм |
| Довжина різу (h) | 18 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 3 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Особенности | Хвостовик с фаской |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ |
| Робоча довжина | 18 мм |
| Тип | Фреза |
| Тип свердла | Спиральное |
| Тип стали | VHM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴


