Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Freud |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PF06MD-HA3 |
| Длина хвостовика | 27 мм |
| Довжина різу (h) | 27 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Назначение | по ламінату , по дереву |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 2 119 ₴


