Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Freud |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PF07MD-HC3 |
| Длина хвостовика | 20 мм |
| Довжина різу (h) | 43 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Назначение | по ламінату , по дереву |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 2 024 ₴


