- Зовнішній діаметр "D" — 305 мм.
- Внутрішній діаметр "d" — 32 мм.
- Кількість зубів "z" — 32 шт.
- Товщина зубів — 3.6 мм.
- Товщина диска — 2.4 мм.
Пиляльний диск MasterShans з твердосплавними пластинами предназначен для роботи з деревиною різних твердих і м'яких порід. Диск виготовлений із твердосплавного матеріалу ВК-8, що забезпечує його високу надійність і тривалий термін експлуатації. Висока точність виготовлення та якість матеріалу гарантує прекрасні результати роботи та стійкість диска до пошкоджень.
Диски використовуються як для поперечного, так і для поздовжнього пиляння, що стало можливим завдяки спеціальній формі напайних зубів. Завдяки наявності твердосплавних пластин, встановлених за допомогою нової технології, неабияк збільшується термін експлуатації пиляльних дисків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Майстер Шанс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Тверда деревина, Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 32 |
| Кількість сегментів | 4 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина переможена | |
| Пропил | 3.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴



