Ніж стругальний 300х30х3 HSS (18% вольфраму) Pilana, Чехія
- Готово до відправки
- Код: 30083
1 344 ₴
1 048,32 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножі призначені для використання у прямих фугувальних фрезах з різними системами кріплення ножів, а також у ножових валах фугувальних та рейсмусових верстатів. Виготовлені зі швидкорізальної сталі HSS із вмістом 18% вольфраму (HSS 18%W), що збільшує зносостійкість та продуктивність інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilana |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048,32 ₴








