



Ніж стругальний 810х40х3 DS PILANA
- Готово до відправки
- Код: 13360
1 074 ₴
1 063,26 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножі стругальні 810х40х3 DS Pilana
- Розмір: 810х40х3 мм
- Матеріал: DS Pilana
Ножі стругальні 810х40х3 DS Pilana – незамінний інструмент для обробки деревини. Виготовлені з високоякісного матеріалу DS Pilana, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації. Ідеально підходять для роботи з різними видами деревини, забезпечуючи чистий та рівний різ.
Придбавши стругальні ножі 810х40х3 DS Pilana, ви отримуєте відмінний інструмент для роботи з деревиною, який прослужить вам довгий час. Не пропустіть можливість придбати якісний продукт за вигідною ціною!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilana |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 810 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063,26 ₴


