Ніж стругальний 300х35х3 з двостороннім заточуванням Schans
- Готово до відправки
- Код: 152750
233 ₴
193,39 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж стругальний двосторонньої заточки Майстер Шанс - це інструмент, призначений для використання на ножових валах, фугувальних та рейсмусових верстатах. Ці ножі створені для досягнення високої якості обробки деревини.
Ножі стругальні Майстер Шанс виготовлені з сталі 65-Г. Ці ножі призначені для роботи з м'якими та середніми породами деревини. Вони забезпечують чисту та рівну обробку, дозволяючи отримати гладку поверхню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Шанс |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,39 ₴


