Ножі стругальні бренду ІК Петровський виготовлений зі сталі 65Г (55од. загартування). Ножі фугувальні застосовуються на будь-яких типах верстатів: фугувальних, саморобних та рейсмусних верстатах. Строгальні ножі призначені для прямолінійної обробки м'яких та твердих порід деревини. Найчастіше стругальні ножі марки 65Г використовують у побуті в малому виробництві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (мм) | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


