

Пильний диск BOSCH 130х20/16х36z по дереву (2608641782)
- Готово до відправки
- Код: 2608644370
455 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | 2608641782 |
| Бренд: | Bosch |
| Призначення | з дерева |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Ширина пропила | 2.5 мм |
| Ширина диска | 1.5 мм |
| Макс. допустимі обороти | 11500 об/хв |
| Форма зубів | ATB |
| Пропил | Поперечний |
| Кут | Позитивний |
| Кут нахилу зуба (a) | 17 |
| Кут нахилу зуба (b) | 13 |
| Тип пиляльного диска | З твердосплавними пластинами |
| Країна торгової марки | Німеччина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Поперечне пиляння |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


