Пильний диск BOSCH 190х30х24z по дереву (2608641789)
- Готово до відправки
- Код: 2608644376
327 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Бренд: | Bosch |
| Призначення | по дереву |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Ширина пропила | 2.5 мм |
| Ширина диска | 1.5 мм |
| Макс. допустимі обороти | 8000 об/хв |
| Форма зубів | ATB |
| Пропил | Поздовжній, Поперечний |
| Кут | Позитивний |
| Кут нахилу зуба (a) | 17 |
| Кут нахилу зуба (b) | 13 |
| Тип пиляльного диска | З твердосплавними пластинами |
| Країна торгової марки | Німеччина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴


