Пильний диск універсальний BOSCH 250x30x80z ALU/Multi (2608641805)
- Готово до відправки
- Код: 2608644393
1 085 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | 2608641805 |
| Бренд: | Bosch |
| Призначення | по дереву, ДСП, по пластику, з алюмінію |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Ширина пропила | 3.2 мм |
| Ширина диска | 2.5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Макс. допустимі обороти | 6000 об/хв |
| Форма зубів | FZ |
| Пропил | Поперечний, Поздовжній |
| Кут | Негативний |
| Кут нахилу зуба (a) | 2 |
| Тип пиляльного диска | З напайками |
| Країна торгової марки | Німеччина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Алюміній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴


