Пиляльний диск універсальний BOSCH 210x30x64z ALU/Multi (2608641803)
- Готово до відправки
- Код: 2608644391
579 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | 2608644391 |
| Бренд: | Bosch |
| Призначення | з алюмінію |
| Зовнішній діаметр | 210 мм |
| Кількість зубів | 64 |
| Посадковий діаметр | 30 мм |
| Ширина пропила | 2.4 мм |
| Ширина диска | 1.8 мм |
| Макс. допустимі обороти | 7000 об/хв |
| Форма зубів | ATB |
| Пропил | Поздовжній, Поперечний |
| Кут | Позитивний |
| Кут нахилу зуба (a) | 5 |
| Кут нахилу зуба (b) | 13 |
| Тип пиляльного диска | З твердосплавними пластинами |
| Країна торгової марки | Німеччина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Алюміній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴


