

Пильний диск по алюмінію 235х30х100z VATZO
- Готово до відправки
- Код: 235-30-100VA
1 678 ₴
1 392,74 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип: пильний диск по алюмінію
Призначення: для чистого різу алюмінію та кольорових металів
Зовнішній діаметр: 235 мм
Посадковий діаметр: 30 мм
Кількість зубів: 100
Виробник: VATZO, Україна
Артикул: 235-30-100VA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Поперечне пиляння, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 235 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість зубів | 100 |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропил | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392,74 ₴


