Фірма CMT це світовий лідер з виробництва фрез для ручних фрезерів та ЧПУ верстатів. Італійці майстри у виробництві меблів тому і обладнання для роботи по дереву повинно бути на рівні тому фірма CMT підтримує марку найкращого виробника обладнання. Фреза для петель з міцними врізними твердосплавними напайками та негативним кутом відмінювання ріжучої частини. Фреза використовується для вирізки паз під петлі з рівними краями та днищем під петлі. Підходить для роботи як у м'якій, твердій деревині, так і в деревоподібних матеріалах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 70112711 |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Довжина фрези (L) | 54 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴




