Фреза для меблевої петлі СМТ 392.250.11 (Свердло Форстнера)
- В наявності
- Код: 392.250.11
1 272 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CMT фірма зі світовим ім'ям вона представляє великий вибір фрез, пильних дисків і витратних матеріалів по деревообробці. Вона вже більше сорока років на ринку, всі їхні заводи розташовані в різних частинах світу, але перший і найбільший в Італії також є і в Іспанії та США. всьому. Хвостова частина фрези має циліндричну форму як і більшості фрез. Максимальна кількість обертів для фрези даного діаметру 24 тисячі за хвилину. При великих обертах свердло може припалити деревину, що може зіпсувати виріб. Також свердління діаметром 35 і більшим діаметром сильно навантажує фрезера. На цій фрезі є центруючий спрямовуючий зуб також з HW сталі, що допоможе вам зробити точне отвір без похибок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | HW |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ |
| Артикул | 39225011 |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴


