Чашечне свердло призначене для свердління не глибоких глухих отворів під меблеву фурнітуру.
Опрацьований матеріал - деревина твердих і м\'яких порід. Використовуються чашкові свердла на
свердлильно-присадних верстатах. Виробляються в правому і лівому обертанні.
- Корпус з високоякісної сталі
- Лезо HW із точним розміщенням в центрі
- 2 ріжучі грані HM (Z2)
- 2 торцевих зуби HM (V2)
- Циліндричний хвостовик
ЗАСТОСУВАННЯ: Для свердління отворів у твердій деревині, ламінованому ДСП та композитних деревопохідних матеріалах. Ідеальні для петель.
- Характеристики
- Діаметр чашкового свердла
- 35
- Загальна довжина чашкового свердла
- 90
- Оберти чашкового свердла
- Праві
- Хвостовик чашкового свердла
- 10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | по дереву , ДСП , по ламінату |
| Артикул | 51235011 |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+2 |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 35 мм |
| Довжина хвостовика | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309 ₴






