Якщо Ви шукаєте інструмент, який допоможе Вам заощадити час і гроші, забезпечивши при цьому ідеально оброблену поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії.
Використання на виробництві високоякісної сталі корпусу та твердосплавних ножів забезпечує довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти CMT, фреза покрита запатентованим помаранчевим покриттям PTFE, яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу. Кожна фреза ідеально збалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
Використання на виробництві високоякісної сталі корпусу та твердосплавних ножів забезпечує довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти CMT, фреза покрита запатентованим помаранчевим покриттям PTFE, яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу. Кожна фреза ідеально збалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 71111011 |
| Тип фрези | Пазова пасма, пазова двоза |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина фрези (L) | 48 мм |
| Діаметр фрези (D) | 11 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴









