HW – фрези з напайними зубами із твердого сплаву – з робочим діаметром понад 8 мм. HWM – фрези з монолітного твердого сплаву – з робочим діаметром від 2 мм до 8 мм. особливості: - корпуси зроблені із спеціальної зносостійкої сталі та мікрозернистого твердого сплаву, пазові фрези СМТ витримують навіть важке навантаження та продовжують різати гладко та точно; - забезпечений оптимальний викид стружки для більш чистої та стабільної роботи; - Поверхня насадних фрез CMT захищена спеціальним зареєстрованим покриттям PTFE оранжевого кольору, що протидіє прилипання смоли, клею, пилу. Фрези з робочим діаметром 2 мм мають одну ріжучу грань Z1. Фрези з робочим діаметром понад 2 мм мають дві ріжучі грані Z2. CMT виробляє 91 тип прямих пазових фрез у широкій лінійці діаметрів так, що Ви, напевно, зможете знайти те, що Вам потрібно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 71124011 |
| Тип фрези | Пазова пасма, пазова двоза |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 24 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴









