Обгінна фреза 3 в 1 з трикутним підшипником з Делріна® - найкраще рішення для зрізу звісу з ламінату при обгоні. Фактично, ця фреза вирішує 3 поширені проблеми, що виникають при обгону меблів: Залипання підшипника з-за клею (Delrin – полімер, що протидіє прилипанню) і зводить прослизання підшипника до мінімуму; збільшена площа контакту поверхні роликового підшипника з полімеру сприяє плавному руху по поверхні, не залишаючи подряпин як сталевий підшипник та гарантуючи максимальну стабільність; невеликий нахил ріжучих кромок до поверхні, що обробляється, робить процедуру подальшої зачистки необов'язковою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 80712811 |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Градуси (O) | 3 |
| Довжина фрези (L) | 54.2 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921 ₴









