Гострі, як бритва, ріжучі грані з двох сторін створюють характеристики та переваги, що визначають якість продуктів компанії CMT. Зроблені із спеціальної зносостійкої сталі та мікрозернистого карбіду, пазові фрези витримують навіть важке навантаження та продовжують різати гладко та точно. Ви також отримуєте додатковий викид стружки для більш чистої та стабільної роботи. Поверхня насадних фрез CMT захищена зареєстрованим помаранчевим покриттям PTFE, що протидіє прилипанню смоли, клею, пилу. Кожна фреза тестується для суворої відповідності якості, що гарантується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 91258011 |
| Тип фрези | Пазова пасма, пазова двоза |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 75 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Довжина різу (h) | 31.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 138 ₴




