Вибираючи велику четвертну фрезу CMT Ви інвестуєте у якість. Ця фреза прослужить роки за умов відповідного використання. Набори втулок (791.705.00-791.706.00-791.707.00), аналогічні фрезі 8 / 935.990
дозволяють створювати 17 різних варіантів вибірки чверті.
Вибірку паза більше 12 мм, рекомендується проводити за кілька проходів до досягнення бажаної глибини.
- Характеристики
- Тип кінцевої фрези
- Для вибірки чверті/Зі змінними ножами
- Підшипник
- Нижній підшипник
- Діаметр кінцевої фрези (мм)
- 50,8
- Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм)
- 12,7
- Робоча висота кінцевої фрези (мм)
- 28,3
- Загальна довжина кінцевої фрези (мм)
- 87
- Оберти кінцевої фрези
- Праві
- Зубів кінцевої фрези (шт)
- 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | за фанерою, МДФ, ДСП, для дерева |
| Артикул | 66099111 |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 12,7 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Довжина фрези (L) | 87 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Довжина різу (h) | 28.3 мм |
| Довжина хвостовика | 58.7 мм |
| Обертання фрези | Праве |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6.35х12.7х4.8 мм |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Глибина різу | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 896 ₴




