Утримувач оснащений хвостовиком діаметром 12 мм. Це функціональне оснащення дозволяє суттєво розширити спектр завдань, пов'язаних з обробкою дерева. Утримувач дозволяє встановлювати відразу кілька фрез. Довжина утримувача становить 67.5 мм. Оснащення виготовлене з HM сталі. Також деталь оснащена підшипником.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | HM |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 92412010 |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 67.5 мм |
| Довжина різу (h) | 26 мм |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴


