Тримач з підшипником та гайкою для фрез дискових СМТ 924.080.10
- В наявності
- Код: 924.080.10
1 055 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
- Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм)
- 8
- Загальна довжина кінцевої фрези (мм)
- 61
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Артикул | 92408010 |
| Тип фрези | Кромкова фальцева , Для зрощування |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 61 мм |
| Довжина різу (h) | 26 мм |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴


