Фреза оснащена алмазними плитками товщиною 4 мм, а також торцевим зубом для зручного засвердлювання в матеріал. Три зуби розміщені на трьох спіралях для ідеальної обробки матеріалу при високих подачах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | МДФ, ДСП |
| Артикул | DTE12027120DR |
| Тип фрези | Алмазні |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Довжина різу (h) | 27 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 412 ₴






