- Три зуби розміщені на трьох спіралях
- Товщина алмазної плитки 4мм
- Можливість 10 - 12 разового загострення
- Максимальна швидкість подачі матеріалу 25м/хв
- Торцевий зуб DIA
ЗАСТОСУВАННЯ: Для фрезерування в таких матеріалах як: ДСП одно- чи двосторонньо ламіноване або покрите меламіном, МДФ.
ПЕРЕВАГИ / ОСОБЛИВОСТІ: Ідеальна обробка матеріалу, тиха робота при великих подачах.
Характеристики
- Діаметр кінцевої фрези (мм)
- 12
- Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм)
- 12
- Робоча висота кінцевої фрези (мм)
- 22
- Загальна довжина кінцевої фрези (мм)
- 70
- Оберти кінцевої фрези
- Праві
- Зубів кінцевої фрези (шт)
- 3+1
- Корпус алмазної кінцевої фрези
- DENSIMET
- Плитки алмазної кінцевої фрези
- (8+1)PCD
- Висота плитки алмазної кінцевої фрези
- 2,5
- Спіралей алмазної кінцевої фрези
- 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | МДФ, ДСП |
| Артикул | DTE12022120DR |
| Тип фрези | Алмазні |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Довжина різу (h) | 22 мм |
| Довжина хвостовика | 45 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 811 ₴





