



Фреза алмазна D12 d12x45 L70 h25 (DTN.12.025.12.0SR)
- В наявності
- Код: DTN.12.025.12.0SR
5 856 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Два зуби розміщені на чотирьох спіралях
- Товщина алмазної плитки 2,5мм
- Можливість загострювання 2 - 3 рази
- Швидкість подачі матеріалу 15м/хв
- Торцевий зуб
ЗАСТОСУВАННЯ: Для фрезерування в таких матеріалах як: ДСП одно- чи двостороннього ламіноване або покрите меламіном, МДФ.
- Діаметр кінцевої фрези (мм)
- 12
- Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм)
- 12
- Робоча висота кінцевої фрези (мм)
- 25
- Загальна довжина кінцевої фрези (мм)
- 78
- Оберти кінцевої фрези
- Праві
- Зубів кінцевої фрези (шт)
- 2+2
- Корпус алмазної кінцевої фрези
- STAINLESS STEEL
- Плитки алмазної кінцевої фрези
- 6PCD+1HM
- Висота плитки алмазної кінцевої фрези
- 2,5
- Спіралей алмазної кінцевої фрези
- 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Призначення | МДФ, ДСП |
| Артикул | DTN12025120SR |
| Тип фрези | Алмазні |
| Країна торгової марки | Італія |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина хвостовика | 45 мм |
| Обертання фрези | Праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 856 ₴


