Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PD |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PD200617D |
| Довжина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 61 мм |
| Довжина фрези (L) | 121 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 7+1 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для пластику, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Алмазні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 555 ₴



