Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атака |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01071020-1 |
| Довжина хвостовика | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | по дереву , ДСП , МДФ , за фанерою , по ОСБ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для мініфіксів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


