Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93531811 |
| Глибина різу | 9.5 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 64.8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 31.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, за фанером |
| Обертання фрези | RH |
| Особливості | Подшипник 791.003.00 |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76x12.7x5 мм |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴


