Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38004011 |
| Довжина хвостовика | 27 мм |
| Довжина різу (h) | 11 мм |
| Довжина фрези (L) | 38 мм |
| Діаметр фрези (D) | 4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M6X0.75 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, за фанерою, ОСБ |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Спіраль покрита захистом PTFE |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для Festool , Для присадних верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴




