Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38006011 |
| Довжина хвостовика | 21 мм |
| Довжина різу (h) | 28 мм |
| Довжина фрези (L) | 49 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M6X0.75 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Спіраль покрита захистом PTFE |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пасма, для Festool |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 327 ₴




