Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90215011 |
| Довжина хвостовика | 26 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 38 мм |
| Діаметр фрези (D) | 15 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | по дереву , ДСП , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Легке витягання стружки |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пасма, для дверних петель, Прізова дроту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴






