Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65804711 |
| Довжина хвостовика | 44 мм |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 52 мм |
| Діаметр фрези (D) | 29 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 427 ₴



