Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 66035111 |
| Довжина хвостовика | 45.5 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Особливості | Зі змінними ножами |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 15.8х4.76х5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


