Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94027011 |
| Довжина різу (h) | 11.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | RH , Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76х12.7х5 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромкова фігурна , Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 438 ₴


