Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94085011 |
| Довжина різу (h) | 17.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6.4 мм |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромкова фігурна , Кромкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 007 ₴


