Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2164D24V |
| Довжина хвостовика | 49 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 24 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова галтельна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴





