Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WPW Engineering |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E331502 |
| Глибина різу | 15 мм |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 77 мм |
| Діаметр фрези (D) | 52 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Максимально допустимі обороти | 22000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | (B220060) 6х22х7 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 010 ₴


