
Фреза для меблевої обв'язки Інструмент D52 d12 L70 h24 (3018)
- Немає в наявності
- Код: 187500
4 658 ₴
Фреза для меблевої обв'язки Інструмент D52 d12 L70 h24 (3018)Немає в наявності
4 658 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інструмент |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3018 |
| Довжина різу (h) | 24 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 52 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 658 ₴
