Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 040-280-08 |
| Довжина фрези (L) | 54.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴


