Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | vz-45012 |
| Довжина хвостовика | 53 мм |
| Довжина різу (h) | 14.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 67 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



