Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2608629379 |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина різу (h) | 18.5 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 15,65 мм |
| Довжина фрези (L) | 61 мм |
| Діаметр фрези (D) | 44 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Германія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴




