Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151-500-22 |
| Глибина різу | 7 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 99 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6х19х6 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 567 ₴


