Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3551-set-d12-P |
| Довжина різу (h) | 21 мм |
| Довжина фрези (L) | 56 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 767 ₴



