Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17870211 |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм, 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм, 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм, 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм, 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія , Італія |
| Кількість зубів (Z) | 3, 3 |
| Призначення | МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве , Праве |
| Тип сталі | HM , HM |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 371 ₴



