Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17870311 |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм, 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм, 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм, 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм, 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | для дерева, ДСП, МДФ, МДФ, ДСП, для дерева |
| Обертання фрези | Праве , Праве |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини , Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴



