Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FWP035010080SR |
| Довжина хвостовика | 38 мм |
| Довжина різу (h) | 10.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 35 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польща |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664 ₴




