Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sekira |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 302-250-06 |
| Довжина різу (h) | 4 мм |
| Довжина фрези (L) | 40 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴






