
Фреза для вибірки чверті CMT D34.9 d12 h12.7 із підшипниками (935.502.11)
- Немає в наявності
- Код: 15359
5 234 ₴
Фреза для вибірки чверті CMT D34.9 d12 h12.7 із підшипниками (935.502.11)Немає в наявності
5 234 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 93550211 |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 234 ₴
